sasuke schippuden

11. dubna 2008 v 15:35 | hh |  sasuke
Sasuke Uchiha
Sasuke pochází z vesnice ukryté v listí, přesněji z klanu Uchiha, ale ten byl nedávno vyvražděný jeho starším bratrem Itachim, ještě než odešel tak svého mladšího bratra podrobil psychickému mučení a řekl mu "Pošetilý maličký bratře,
jestli si přeješ mě zabít, nenávidět mě, zhnusit si mě a přežít nehezkým způsobem, tak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Patří mezi nejhezčí ninji z vesnice. Největší zájem o něj má Sakura a Ino, dokonce o něj má zájem Temari, která pochází z vesnice ukryté v písku.
Po dokončení akademie se dostal do týmu 7, který vede Hatake Kakashi. S ním v týmu je ještě Sakura a Naruto, který je jeho největším rivalem. Nejdříve si na ně nemohl zvyknout a říkal obvykle ,,Tým , pche nepracuju v týmu akorát mě to zbrzdí." nebo ,,Je teprve ráno a už mi lezou na nervy". Ale později si zvykl a s Narutem jsou dokonce přátelé akorát to ani jeden nedává na jevo.
Mezi jeho koníčky patří chození na procházky a trénování. Je hodně samotářský, protože se soustředí na jedinou věc a to je zabít jednu osobu. Má černé oči, v kterých se skrývá Sharingan a černé vlasy. Jeho oblíbeným jídlem jsou rýžové kuličky a rád si taky dá rajčata. Co by nikdy nedal do pusy je natto (kvašené fazole a soja).
Neví se jestli je sasuke levák nebo pravák, třeba když psal test tak píše pravou, ale šurikenem hází levou a pouzdro na zbraně má na pravé noze, nebo když dělá Chidorin tak používá levou ruku, přitom Kakashi to dělá pravou rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama